TAU_LOVE#

עודכן: 03.09.2020

הזוגות שהכירו בקמפוס והיום האהבה שלהם פורחת

אהבה ממבט גיאוגרפי. קרול רוזנסטוק ודני דמתי
אהבה ממבט גיאוגרפי. קרול רוזנסטוק ודני דמתי
יש זמנים שבהם העולם זקוק, יותר מתמיד, למסרים של אופטימיות ואהבה. לכבוד ט"ו באב, ליקטנו מספר סיפורי אהבה מרגשים, שהתחילו פה בקמפוס, במסדרונות הפקולטות, והצמיחו אהבות גדולות.
 
 

אהבה שנולדה בפקולטה להנדסה

 
שירה מלצר ותום מלר הכירו בפקולטה להנדסה ע"ש איבי ואלדר פליישמן בשנת 2014. היא למדה הנדסת מכונות, והוא - הנדסת חשמל ומדעי המחשב במסגרת העתודה האקדמית.
 

איך הכול התחיל?

"הכרנו בארגון הסטודנטים ועד הנדסה, שבו שנינו היינו פעילים חברתית", מספר תום. "בילינו המון ביחד, בעיקר בלמידה משותפת למבחנים, וגילינו שפשוט כיף לנו".
 

האם האהבה פורחת?

שירה ותום מעידים על עצמם שמאז הם בלתי נפרדים, והיום כמעט שלוש שנים מאז שהתחתנו, הם מצפים לילד ראשון ❤️
 

ומה אתם עושים חוץ מזה?

שירה מהנדסת מכונות בחברת אורביט מערכות תקשורת. תום קצין ביחידה מסווגת בצבא ולקראת סיום דוקטורט בתחום הסייבר והבינה המלאכותית.
 
פעם, כשמותר היה להתקהל. תום ושירה בקמפוס
 

 

הכימיה שנוצרה בלימודי הביולוגיה

 
תראו איזו כימיה יפה נוצרה בפקולטה למדעי החיים ע"ש ג'ורג' ס וייז. אינה נייגרציק ודור אזון הפכו לחברים טובים כבר ביום הראשון ללימודים בשנה א' בלימודי הביולוגיה. "למרות שבהתחלה לא חשבנו שנהיה זוג בעתיד, רצה הגורל, ובקרוב נציין חצי-עשור של זוגיות", מגלה לנו דור.
 
גם המשיכה שלהם לקמפוס היא הדדית, וכיום שניהם עובדים בׇׇאוניברסיטה. אינה במדור רישום ומינהל תלמידים ודור מדריך במוזיאון הטבע ע״ש שטיינהרדט.
 
כימיה בלימודי הביולוגיה. אינה ודור
 

 

ממסדרונות הפקולטה למשפטים לחופה

 
בין כותלי הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן צמחו לא מעט סיפורי אהבה. אחד היפים הוא זה של טל חלפון ומלי מנור, שהתחיל במהלך קורס והסתיים בחתונה:"בשנת 2015, כשטל הייתה סטודנטית בשנה א׳ ואני סטודנטית בשנה ב׳, למדנו יחד בקורס של פרופ׳ יצחק בנבג׳י (מבוא לתורת המוסר והמדינה, אם זכרוני אינו מטעיני)", נזכרת מלי. "טל טוענת שזו הייתה אהבה ממבט ראשון, אבל אני דווקא זוכרת שלא התייחסתי אליה. ואז יום אחד, כשהיא העלתה פוסט בקבוצת הפייסבוק של הפקולטה למשפטים, פשוט שלחתי לה הודעה פרטית, ומשם הכל היסטוריה".
 
שנה וחצי אחרי, טל הציעה למלי להינשא לה. עורך טקס החתונה היה מרצה יקר לליבן, פרופ׳ אייל גרוס מהפקולטה למשפטים. "הפקולטה למשפטים לנצח תישאר בליבנו בתור המקום שבו הכרנו את אהבת חיינו", מסכמות טל ומלי.
 
ציפור קטנה לחשה לנו שגם אחיה של אחת מבנות הזוג מצא כאן, בבוכמן, את אהבת חייו, אבל זה כבר סיפור בפני עצמו.
 
אם יוצאים מגיעים למקומות מופלאים. טל ומלי בטקס חתונתן
 

 

מפת האהבה שנוצרה בחוג לגיאוגרפיה

 
מה עולה לכם בראש כשאתם חושבים על המושג גיאוגרפיה? גילוי ארצות רחוקות? מיפוי הרים ונהרות? החוג לגיאוגרפיה ולסביבת האדם הפגיש את דרכם של קרול רוזנסטוק ודני דמתי, ושרטט להם עתיד משותף."הכרנו בחוג ביד אבנר", נזכרת קרול. "האמת שבהתחלה בכלל לא דיברנו, לא היינו באותו חוג חברים, אבל מסתבר שכבר מהיום הראשון אפילו בלי להגיד שלום, כשהעיניים שלנו נפגשו, נוצר ביננו קליק".
 
בשנה הראשונה ללימודים דני היה במערכת יחסים ארוכה מאוד, שלשמחתה של קרול הסתיימה בשנה השנייה, "אבל גם אז לקח לנו זמן להתחיל לדבר," היא מספרת בחיוך."הייתי מתרגשת כל יום מחדש כשהייתי רואה אותו בשיעורים, כך שאחרי כמה ימים שהוא לא הגיע - אזרתי אומץ, שלחתי לו הודעה ושאלתי אם הכול בסדר".
 
כך הרימה קרול את הכפפה, ומשם המסלולים והמפות התחילו להיכתב. לאט. "בהתחלה קבענו לאכול ארטיק באחת ההפסקות בין השיעורים (מה שלא קרה), ופעם אחרת קבענו סתם לשבת לדבר בין השיעורים (מה שכן קרה). בסוף הוא אזר סוף סוף אומץ והציע לי לצאת לדייט, שהיה מושלם ונמשך שעות (עד שסגרו עלינו את המקום). בדיעבד הסתבר ששנינו רצינו להיות אחד בחברת השנייה, אבל רק בשנה השנייה ללימודים זה קרה", קרול מסכמת.
 
מפה לשם, קרול ודני ביחד כבר שש וחצי שנים. כשהתחתנו לפני 3.5 שנים, בחרו לערוך את צילומי החתונה ביד אבנר, איפה שהכל התחיל.
 
הפרזנטורים של החוג לגיאוגרפיה. קרול ודני

 

המהלך שאירע בטקס סיום התואר במשפטים

 
יש אהבות ששווה לחכות להן, גם כשהן נמצאות ממש מתחת לאף. מאיה עשבי ודניאל פישלוביץ נהגו לחלוף אחד על פני השנייה במסדרונות הפקולטה למשפטים ע"ש בוכמן במשך שלוש וחצי שנים, "וזה למרות ששנינו היינו חרשנים שמגיעים כל יום", מספרת מאיה.
 
העלילה קיבלה טוויסט מפתיע כשבטקס הסיום של התואר דניאל בחר להתיישב ליד מאיה, אי שם בשורת המצטיינים ("למזלנו, הוא החליט להתחיל איתי ברגע האחרון..."). שנה וחצי אחרי, מאיה ודניאל מטפחים זוגיות וקריירות מוצלחות. הם גרים יחד בתל אביב, עובדים כעורכי דין במשרדים בתל אביב, וגם מתרגלים באוניברסיטה.
 
היה שווה לחכות. מאיה ודניאל
 
 
כל הסיפורים המרגשים מופיעים גם בדף הפייסבוק tau2go תחת ההשאטג #tau_love, ובחשבון באינסטגרם של אוניברסיטת תל אביב telavivuni.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>