אגודת הסטודנטים והסטודנטיות

מלווה אותך בקמפוס - ומחוצה לו 

אגודת הסטודנטים

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב, מלווה את הציבור הסטודנטיאלי ומספקת גב תומך במגוון תחומים: החל מתמיכה בעניינים אקדמיים, סיוע כלכלי ועידוד יוזמות ועד לאירועי תרבות ופנאי, שיזכירו לך להעביר את תקופת הלימודים בחיוך.  

 

מי אנחנו?

אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של אוניברסיטת תל אביב היא עמותה רשומה ומוסד ללא מטרות רווח, המאגדת את הקהילה הסטודנטיאלית הלומדת באוניברסיטת תל אביב. האגודה, אשר נוסדה בשנת 1983, מעמידה כמטרה עליונה לפעול למען רווחת הקהילה הסטודנטיאלית ולטובתה, תוך שמירה על האינטרסים החברתיים, הכלכליים והציבוריים שלה. האגודה פועלת לשמירה על מעמדה האקדמי של הקהילה הסטודנטיאלית בתוך הקמפוס ומחוצה לו ולייצוג הציבור הסטודנטיאלי כלפי כל רשות, מוסד, גוף ואיש/אישה.

 

האגודה פועלת למען שיוויון זכויות מלא לכל סטודנט/ית, ובכלל זה קיום ושמירה על חופש הביטוי וההתארגנות בקמפוס.

 

האגודה כאן בשבילך

האגודה מנהלת מספר מחלקות שעונות לצורכי קהילת הסטודנטים והסטודנטיות בתוך הקמפוס ומחוצה לו. במחלקת אקדמיה תוכלו לקבל מענה לגבי שאלות, פניות וזכויות אקדמיות. המחלקה פועלת לייצוג רצון הסטודנטים אל מול הנהלת האוניברסיטה הבכירה, תוך כדי תפעול פרויקטים אקדמיים: הנגשת חללי למידה וירטואלים, איסוף בחינות משנים קודמות, מאגר מורים פרטיים ומתרגמים, הפעלת הביד איט ועוד.

 

בנוסף, פועלות יחידת התפעול; מחלקת תרבות ספורט וקשרי חוץ, הדואגת לפעילויות העשרה ופנאי של הסטודנטים והסטודנטיות; מחלקת מעורבות חברתית, המעמידה בראש ובראשונה את חשיבות התרומה לקהילה; מחלקת רווחה ומעונות, הפועלת למען רווחת הקהילה הסטודנטיאלית בתוך הקמפוס ולדיירי ודיירות המעונות; ומחלקת פרסום והסברה שאחראית לעדכן בכל מה שחם באגודה.

 

לא רק לימודים

אין ספק שהלימודים - המטרה שלשמה כולנו התכנסנו, חשובים מאוד, אבל בין הקורסים, המבחנים והמטלות חשוב לזכור גם להשאיר מקום לעצמך!

 

מלבד השירותים החשובים שמספקת האגודה כמו סיוע משפטי, מלגות והלוואות וסיוע לדיירי המעונות, האגודה מספקת שירותים חשובים לא פחות כמו אפשרויות להשתלבות והתנדבות בקהילה, משלחות לחו''ל, הפעלת מועדונים סטודנטיאליים שונים, ועוד המון פעילויות תרבות והעשרה, שפותחות שער לעולמות ידע חדשים ומסקרנים. האגודה רואה בקמפוס מרחב להתנהלות בת קיימא השואפת לשפר את רווחתם של הסטודנטים והסטודנטיות, תוך שימת דגש על אחריות ומודעות חברתית גם לנושא איכות הסביבה.

 

בין היתר האגודה מסייעת בפיתוח וטיפוח התאים הפוליטיים השונים הפועלים בקמפוס, דואגת לייצוג הולם ושיוויוני של אוכלוסיות שונות בקהילה הסטודנטיאלית, ובמקביל פועלת לעידוד כושר ההתנדבות של הסטודנטים והסטודנטיות למען הקהילה על ידי מלגות, ערבי התנדבות מיוחדים, הפעלת מועדון מתנדבים וקשר עם עמותות שונות.

 

רוצה לדעת עוד? האגודה מחכה לך עם עוד פרטים באתר.

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>