מנוי למוזיקה ולתיאטרון

קבלו במחיאות כפיים סוערות את התזמורת של בית הספר למוזיקה ואת דור העתיד של התיאטרון הישראלי, שמוכיחים לנו שהקמפוס הוא במה והמנגינה לעולם נשארת

מנוי למוזיקה
"הקהל באולם שיפשף את עיניו: אם אלה הם סטודנטים, כיצד ינגנו כשיהיו מקצוענים?" עיתון "טאגס שפיגל"

קונצרטים

סדרות הקונצרטים וההרצאות שמקיים בית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה בקמפוס האוניברסיטה, מהוות אבן שואבת לקהל חובבי המוזיקה בישראל ובמרכזה. מפעל המנויים ע"ש יחיאל בן צבי של בית הספר מקיף כ-2000 מנויים בשנה, והוא אחד ממפעלי המנויים הגדולים והמצליחים בישראל.

 

יותר מ-200 קונצרטים בשנה מתקיימים מדי שנה בשני אולמות בית-הספר למוזיקה, אולם "קלרמונט" ואולם "טארג", בהם קונצרט מיוחד של תזמורת בית הספר בניצוחו של מאסטרו זובין מהטה, נשיא הכבוד של בית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה. ההכנסות מהקונצרטים כולן קודש למימון פעילותו החינוכית והאמנותית של בית-הספר.

 

מסע סימפוני חובק עולם

ה"אודיטוריו נסיונל" במדריד, ה"קונצרטהאוס" של ברלין, ה"טונהאלה" של ציריך והיכל התרבות בתל-אביב, הן רק חלק מהבמות החשובות עליהן הופיעה התזמורת הסימפונית של אוניברסיטת תל אביב, הזוכה בשנים האחרונות להצלחה מסחררת בישראל ובעולם.

 

בתזמורת הסימפונית מנגנים כ-80 סטודנטים מצטיינים של בית הספר למוזיקה אשר יחד מחדשים את מיטב הקלאסיקות, בהדרכתם של נגני התזמורת הפילהרמונית הישראלית וסולנים ומנצחים הנמנים עם גדולי האמנים בעולם, בהם המנצחים זובין מהטה וקורט מאזור, הכנרים יצחק פרלמן ומקסים ונגרוב, והצ'לן יו-יו מא.

 

מפגשי דורות מוזיקליים

מבין עשרות האמנים המופיעים בהתנדבות מדי עונה, נמנים בוגרי-בית הספר למוזיקה בעלי קריירה בינלאומית, מורי בית-הספר, ולצידם סטודנטים מצטיינים, בהם זוכי התחרות הבינלאומית לפסנתר ע"ש ארתור רובינשטיין לשנת 2011 וזוכי תחרות המוסיקה הקאמרית של ביה"ס למוזיקה. קונצרטים רבים מפגישים על הבמה שלושה ואף ארבעה דורות של מוזיקאים, החולקים רגעים מרגשים ואת  תשוקתם למוזיקה בערב אחד.

 

למידע נוסף >

 

 הצגות תיאטרון

הצגות תיאטרון האוניברסיטה הן פרי יצירתם המשותפת של תלמידי החוג לאמנות התיאטרון ותלמידי התכנית הפקולטטית לעיצוב במה, קולנוע וטלוויזיה. כחלק מההכשרה האקדמית בתחום ועל פי מסלולי הלימודים וההתמחות, הסטודנטים משחקים, מביימים, מעצבים (תפאורה, תלבושות, תאורה), מפיקים, כותבים תכניות, מייצרים ומפעילים את ההצגות בליווי חונכות מקצועית של הסגל האקדמי של החוג. הצגות התיאטרון פתוחות לקהל.

 

למידע נוסף >

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>