תודה לאלפי המועמדות והמועמדים ללימודים שהסתקרנו ונהנו ביום הפתוח

אלפים הגיעו כדי לקבל טעימה מהחיים הסטודנטיאליים באוניברסיטת תל אביב ביום הפתוח השני השנה

23 מאי 2023
יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: חן גלילי)

היום הפתוח השני השנה לתואר ראשון התקיים ב-23.5.23 בקמפוס של אוניברסיטת תל אביב. לאירוע הגיעו אלפי מועמדים ומועמדות ללימודים שבאו לשמוע על תנאי הקבלה ועל תהליך ההרשמה ללימודים, לפגוש את הסגל האקדמי והמנהלי, לשוחח עם הסטודנטיות והסטודנטים הוותיקים מתחומי הלימוד שמסקרנים אותם ואותן, וגם לסייר בקבוצות מאורגנות במעבדות השונות, בבנייני החוגים והפקולטות וגם סיור היכרות עם מרכז היזמות.

 

יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: חן גלילי)

 

בין המפגשים הפופולריים ביותר היו סדנה המדמה הקמת סטארטאפ במרכז היזמות, הרצאה על איך בוחרים תחום לימודים של המרכז לייעוץ בבחירת מקצוע ומסלול לימודים בדקאנט להצלחת סטודנטים וסטודנטיות, והצגת התוכנית החדשה המאפשרת שילוב של מדעי הנתונים ו-AI כמעט בכל תואר.

 

יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: חן גלילי)

 

שרון אריאל, מנהלת השיווק של אוניברסיטת תל אביב: "גם ביום הפתוח השני שלנו השנה, היה לנו חשוב לאפשר למתעניינים ולמתעניינות לקבל ערך מוסף ולחוות את הקמפוס שלנו באופן חווייתי. הסיורים והמפגשים בפקולטות נתנו להם הזדמנות לשמוע על תוכניות הלימוד מסטודנטיות ומסטודנטים, להכיר מקרוב את המעבדות ולצפות בחוקרות ובחוקרים המובילים בתחומם עורכים ניסויים, לשמוע מהמרצים.ות ומאנשי הסגל האקדמי והמנהלי על כל אפשרויות הלימוד והמסלולים המגוונים. הסטודנטיות והסטודנטים שלנו מבלים כאן שעות רבות במשך כמה שנים במהלך התואר וביום הפתוח אנחנו מאפשרים למי ששוקל ללמוד כאן להרגיש כמעט כמו סטודנט. אני ממליצה למי שחושב או חושבת להתחיל ללמוד באוקטובר להקדים ולהזדרז, שכן בתוכניות רבות הרישום ייסגר בקרוב."

 

יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: חן גלילי)

 

שמחנו לארח את כולן וכולם בקמפוס היפה שלנו, ואנו מקווים שיחד אתנו, יתחילו המועמדות והמועמדים את דרכם בעקבות החידושים, ההמצאות והתיאוריות שממתינות להתגלות.

 

לא הצלחתם.ן להגיע ליום הפתוח? כל המידע על דרכי הקבלה ועל מה שצריך לעשות כדי להתחיל ללמוד באוניברסיטת תל אביב נמצא אצלנו באתר הרישום >

 

יום פתוח באוניברסיטת תל אביב (צילום: חן גלילי)

 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>