קול קורא למשרה תקנית בכירה בתלמוד

התפקיד: 
קול קורא למשרה תקנית בכירה בתלמוד
תיאור התפקיד: 

קול קורא למשרה תקנית בכירה בתלמוד

בית הספר למדעי היהדות וארכיאולוגיה באוניברסיטת תל אביב מחפש אחר מועמדות ומועמדים למשרה תקנית בכירה בתלמוד, החל מאוקטובר 2024.

המשרה פתוחה לחוקרות ולחוקרים מצטיינים שתחום התמחותם/ן: תלמוד וספרויות יהודיות בשלהי העת העתיקה, בדגש על פרשנות המקרא ועל מחקר השוואתי ורב-תרבותי.

עדיפות תינתן לחוקרים שיציעו חיבור רב-תחומי לחקר התלמוד בהקשר היסטורי, תרבותי ומשפטי רחב, כגון ביחס לספרות בית שני, פרשנות המקרא והתקבלותו, ספרות הלניסטית-רומית, קומראן, נצרות קדומה, משפט רומי, הלכה וגניזה, תרבות חומרית.

כמו כן תינתן עדיפות לחוקרות וחוקרים המתמחים במגוון מתודולוגי, כגון פילולוגיה, היסטוריה, חקר הדתות, ספרות, מגדר, ופדגוגיה.

תיאור המשרה והדרישות:

על המועמדים להוכיח מומחיות ומצוינות בתחומים המוגדרים לעיל, להציג פרסומים בבמות אקדמיות, ניסיון במחקר ובהוראה, כמו גם מחויבות לגמישות הוראתית, להגשה לקרנות מחקר תחרותיות ולמעורבות בחיי הקהילה האקדמית.

ההוראה היא בשפה העברית. אפשרית הוראה באנגלית במהלך השנתיים הראשונות לקבלת המינוי.

המשרה פתוחה למועמדים/ות בעלי תואר ״דוקטור לפילוסופיה״ או מי שיקבלו תואר זה לפני תחילת העסקתם. המשרה תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

הליכי המינוי של המועמדות והמועמדים ייעשו על פי נוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ועל פי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישורי המועמדות והמועמדים.

מועמדות ומועמדים מתאימים מוזמנים לשלוח מכתב פתיחה קצר (עמוד אחד), תיאור קצר של מסלולם האקדמי (עד 2 עמודים), קורות חיים, רשימת פרסומים, דוגמאות של פרסומים נבחרים, תיאור קצר של פרויקט מחקר עתידי (עד עמוד), שלוש הצעות לקורסים פוטנציאליים (בצירוף סילבוסים) וכן שמות וכתובות מייל של שלוש/ה חוקרים/ות בעלי מעמד אקדמי בכיר שהסכימו לתת המלצות למועמדים/ות, אל:

פרופ׳ ישי רוזן-צבי, ראש החוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד

באמצעות דוא"ל  rosenzvi@tauex.tau.ac.il

המועד האחרון להגשת המועמדות: 31 באוקטובר 2023.

מועמדים/ות שיעברו לשלב השני יתבקשו לדאוג לכך ששלושה מכתבי המלצה מחוקרים/ות בעלי מעמד אקדמי בכיר יישלחו ישירות על-ידי הממליצים/ות לכתובת הנ"ל.

המשרה פתוחה לכל המועמדים/ות שעומדים/ות בתנאים המצוינים לעיל, וההודעה פונה לנשים ולגברים כאחד. המשרה תאויש על פי כישורי המועמדת או המועמד המתאימים ועל פי צורכי החוג. החוג, הפקולטה או האוניברסיטה אינם מחויבים לקבל הצעה כלשהי. החוג שומר לעצמו את הזכות לאתר באופן עצמאי מועמדים/ות שיתווספו לרשימת הפונים הכוללת.

אנו מעוניינים להגדיל את המגוון, בהגדרתו הרחבה, בפקולטה למדעי הרוח, ולקלוט חברות וחברי סגל חדשים המייצגים חברה רב תרבותית ומגוונת.

                                                                                                            

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שלישי, 31 אוקטובר 2023
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. רק פניות מתאימות תענינה. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>