גיוס סגל אקדמי לפקולטה לרפואה

התפקיד: 
גיוס סגל אקדמי לפקולטה לרפואה לשנה"ל תשפ"ה
דרישות התפקיד: 

גיוס סגל אקדמי לפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב לשנת הלימודים תשפ"ה

בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

המשרה המוצעת היא בהיקף 100% ומיועדת לקליטה בחודש יולי או אוקטובר 2024.

תיאור התפקיד 

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר חדשניות כראשי מעבדות ניסיוניות או חישוביות, לשתף פעולה עם עמיתים, להנחות תלמידי תואר שני ושלישי ולקחת חלק בהוראה.

תחומי ההתמחות כוללים אך, אינם מוגבלים לנושאים הבאים: ביולוגיה של תאי גזע, רפואה רגנרטיבית, ביו-ננוטכנולוגיה, ביולוגיה תאית, ביולוגיה התפתחותית, פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, פתולוגיה, גנטיקה, ביוכימיה, מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, נוירוביולוגיה תאית ומולקולרית.

דרישות התפקיד

על המועמדים להיות בעלי תואר Ph.D ו\או, M.D. נדרשת הכשרה בתר-דוקטורית בתחום הביולוגיה והרפואה. יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, יכולת הוראה טובה.

על המועמד/ת  להמציא:

קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה -  קישור לפורמט הגשה

רשימת פרסומים  - הנחיות

מסמך קצר (עד 5 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה.

תכניות מחקר עתידיות.

מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת הפקולטה לרפואה.

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת, יופנו לפרופ' אריאל מוניץ, יו"ר ועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה ויוגשו, עם תיק המועמדות כולו,  לכתובת: medisearch@tauex.tau.ac.il

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה.

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
ראשון, 15 אוקטובר 2023
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. רק פניות מתאימות תענינה. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>