גיוס סגל אקדמי לחוג לסיעוד

התפקיד: 
גיוס סגל אקדמי לחוג לסיעוד
היחידה: 
תיאור התפקיד: 

גיוס סגל אקדמי לחוג לסיעוד, הפקולטה לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל אביב לשנת הלימודים תשפ"ב (סמסטר ב')  או לתשפ"ג (סמסטר א')

 

 

החוג לסיעוד, בית הספר למקצועות הבריאות בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בהתאם לדרישות התפקיד. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון. המשרה המוצעת היא בהיקף 100% ומיועדת לקליטה בסמסטר ב' תשפ"ב (ינואר 2022 או פברואר 2022) או סמסטר א' תשפ"ג (אוקטובר 2022)

 

תיאור התפקיד  

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר חדשניות, להגיש הצעות למענקי מחקר ולהנחות תלמידים לתארים מתקדמים בנוסף למעורבות בעשייה ובהוראה בחוג.

עדיפות למחקר בתחומים: נשים, ילדים, אונקולוגיה, סוכרת, איכות ובטיחות הטיפול או סיעוד ברפואה דחופה. 

 

דרישות התפקיד

המשרה פתוחה לאחים ואחיות מוסמכים, בעלי תואר Ph.D. עם המשך ניסיון מחקרי מוכח לאחר קבלת התואר דוקטור. דרישות נוספות כוללות: פרסומים בכתבי עת מובילים ושפיטים, יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי. עדיפות לבעלי ניסיון בהנחיית סטודנטים לתארים מתקדמים ובהוראה אקדמית.

 

על המועמד/ת  להמציא:

קורות חיים בהתאם להנחיות באתר הפקולטה >>
רשימת פרסומים >>
מסמך קצר (עד 5 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה
תכניות מחקר עתידיות
מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת החוג לסיעוד.

 

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת ישירות  במייל לפרופ' רינה רוזין-ארבספלד, יו"ר ועדת החיפוש של הפקולטה לרפואה.

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה.

תיק המועמדות ומכתבי ההמלצה יוגשו בדוא"ל לכתובת: relis@tauex.tau.ac.il 

 

מועד אחרון להגשת מועמדות : יום שני 15 בנובמבר 2021

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכים. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

 

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שני, 15 נובמבר 2021
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>