גיוס סגל אקדמי לבית ספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלגר

התפקיד: 
גיוס סגל אקדמי לבית ספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלגר
תיאור התפקיד: 

 

 

 

 

 

גיוס סגל אקדמי לבית ספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלגר באוניברסיטת תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ג

בית הספר לרפואת שיניים ע"ש גולדשלדגר בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון

 

 

המשרה המוצעת היא בהיקף 100% ומיועדת לקליטה בחודש יולי או אוקטובר 2022.

 

 

תיאור התפקיד

 

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר עצמאיות ותחרותיות יחד עם הוראה מצויינת בביה"ס לרפואת שיניים. תחומי המומחיות כוללים, אך אינם מוגבלים לנושאים הבאים: מיקרוביולוגיה, אימונולוגיה, ביופיסיקה, הנדסה ביו-רפואית. ניסיון מחקרי בנושאי דלקת, אימונולוגיה ומיקרוביולוגיה ברפואה או ברפואת שיניים– יהווה יתרון.

 

דרישות התפקיד

המועמדים חייבים להיות בעלי תואר PhD במדעים ביו-רפואיים עם עדיפות לבעלי תואר D.M.D. נדרשת הכשרה בתר-דוקטורנטית בתחומי המומחיות (עדיפות תינתן לבעלי פוסט-דוקטוראט בחו"ל). יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות גיוס מענקי מחקר מקרנות תחרותיות ופרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים. יכולת הוראה טובה.

 

על המועמד/ת להמציא:

 

קורות חיים על פי הפורמט הבא כולל רשימת פרסומים על פי הנחיות אלה .                                                      קורות חיים יוגשו רק על פי הפורמט שבהנחיות !
מסמך קצר (עד 3 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה.
תכניות מחקר עתידיות.
מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת בית הספר לרפואת שיניים.

 

3 מכתבי המלצה (*) מהמנחה לדוקטורט, המנחה לפוסט דוקטורט וממליץ נוסף, יישלחו על פי בקשת המועמד/ת ישירות  במייל לפרופ' תמר ברוש, יו"ר ועדת החיפוש של בית הספר לרפואת שיניים.

(*) מכתבים ממנחה הדוקטורט והפוסט דוקטורט הם דרישת חובה.

תיק המועמדות ומכתבי ההמלצה יוגשו בדוא"ל לכתובת: tbrosh@tauex.tau.ac.il

 מועד אחרון להגשת מועמדות: יום שלישי, 5.10.2021

 

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, דת, לאום או מוצא. המשרה תאויש בהתאם לכישורים האקדמיים, ניסיון מקצועי והתאמתה לצרכים. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

 

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שלישי, 05 אוקטובר 2021
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive