משרה פנויה מרכז אליאנס ללימודים איראניים

התפקיד: 
משרה פנויה מרכז אליאנס ללימודים איראניים
תיאור התפקיד: 

קול קורא למשרות תקניות בהיקף 50% לשני חוקרים.ות במרכז אליאנס ללימודים איראניים

 

מרכז אליאנס ללימודים איראניים (ACIS) מזמין מועמדות ומועמדים למשרת חבר.ת סגל במסלול חוקרים.ות בהיסטוריה של איראן ו/או של המרחב דובר הפרסית באחד או יותר מהתחומים הבאים: חברה, תרבות, פוליטיקה, דת, לאומיות, מיעוטים, כלכלה, סביבה ויחסים בינלאומיים. עדיפות תינתן לחוקרות וחוקרים שמעשירים את התחומים הייחודיים של המרכז, ובהם היסטוריה של איראן בעת החדישה והיסטוריה של יהודים בקהילות דוברות פרסית.

 

 

דרישות המשרה:

תואר "דוקטור לפילוסופיה" במועד תחילת העבודה
הצטיינות במחקר
פרסומים אקדמיים שהתפרסמו או שהתקבלו לפרסום
יכולת מחקר עצמאית בתחומים הרלבנטיים
שימוש במקורות בפרסית
כישורי הוראה
ממקבל.ת התפקיד מצופה הגשה של הצעות מחקר לקרנות תחרותיות

 

הליכי המינוי של המועמדות והמועמדים ייעשו על פי נוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ועל פי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישורי המועמדות והמועמדים.

 

תאריך יעד לקליטה במשרה: 1 בינואר 2022 או 1 באוקטובר 2022, בכפוף להחלטת מוסדות האוניברסיטה שתימסר למועמד.ת עם הקבלה למשרה.

 

להגשת מועמדות יש לשלוח: מכתב פנייה הכולל תיאור קצר של המועמד\ת ומסלול חיים חינוכי ואקדמי (עד שני עמודים), קורות חיים, רשימת פרסומים, שתי דוגמאות לעבודות אקדמיות, ותיאור תמציתי של תכנית מחקר עתידית (בהיקף של עמוד). מועמדות ומועמדים שיעברו לשלב מתקדם יתבקשו לדאוג למכתבי המלצה שיישלחו ישירות ע"י הממליצים.

 

את החומרים נא לשלוח דרך בית הספר להיסטוריה ע"ש יעבץ אל: ד"ר ליאורה הנדלמן-בעבור, ראשת מרכז אליאנס ללימודים איראניים, באמצעות  schoolofhist@tauex.tau.ac.il

 

המועד האחרון להגשת המועמדות: 8 באוגוסט 2021

 

הפקולטה למדעי הרוח מעוניינת להגדיל את המגוון, בהגדרתו הרחבה, ולקלוט חברות וחברי סגל חדשים המייצגים חברה רב-תרבותית ומגוונת. המשרה פתוחה לכל המועמדים שעומדים בתנאים המצוינים לעיל, וההודעה פונה לנשים ולגברים כאחד. המשרה תאויש על פי כישורי המועמדת או המועמד המתאימים ועל פי צורכי המרכז. המרכז והפקולטה או האוניברסיטה אינם מחויבים לקבל הצעה כלשהי.

 

היקף משרה: 
50%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
ראשון, 08 אוגוסט 2021
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. רק פניות מתאימות תענינה. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>