קול קורא למשרת חבר/ת סגל אקדמי בכיר בחוג לתולדות האמנות במסלול המחקרי

התפקיד: 
קול קורא למשרת חבר/ת סגל אקדמי בכיר בתולדות האמנות
תיאור התפקיד: 

קול קורא להגשת מועמדות למשרת חבר/ת סגל אקדמי בכיר בחוג לתולדות האמנות במסלול המחקרי בתחום אמנות האסלאם/ המזרח התיכון

 

החוג לתולדות האמנות באוניברסיטת תל אביב מזמין מועמדים ומועמדות למשרת חבר/ת סגל אקדמי בכיר בתחום אמנות האסלאם/המזרח התיכון. איוש המשרה יחל ב-1 באוקטובר 2021.

 

החוג מקדם בברכה הגשת מועמדות מחוקרי אמנות האסלאם/אמנות המזרח התיכון. היכולת לקחת חלק בדיאלוג מחקרי ולשתף פעולה בסביבה בינתחומית ומתוך פרספקטיבה גלובאלית, מהווה יתרון.

 

המשרה פתוחה לבעלות/בעלי תואר ׳דוקטור לפילוסופיה׳ בתחום תולדות האמנות או מועמדות/ים שיקבלו תואר זה בסמוך למועד תחילת העסקתן/ם, ובעלי יכולת מוכחת של מצוינות במחקר ובהוראה. הזוכה ת/ידרש לעסוק במחקר חדשני ברמה בינלאומית, ולהיות בעל/ת מסוגלות לזכות בקרנות מחקר חיצוניות.

 

התפקיד כולל הוראה בהיקף 16 שעות שנתיות, כמו גם השתתפות בוועדות ותפקידים נוספים. שפת ההוראה העיקרית של האוניברסיטה היא עברית. עם זאת ניתן לשקול בחיוב הוראה של קורס אחד או יותר בשפה האנגלית. מועמדים אשר בקיאותם בשפה העברית אינה מספקת יתבקשו להגיע לרמה מספקת בחמש השנים הראשונות שלאחר מינויים.

 

להגשת מועמדות יש לשלוח את המסמכים הבאים:

מכתב נלווה

קורות חיים עם רשימת פרסומים מלאה
תכנית מחקר (לא תעלה על שלושה עמודים ותכלול הישגי מחקר בעבר, פרויקטים נוכחיים, ותכניות מחקר עתידיות)
תפיסת הוראה
שלושה מכתבי המלצה שישלחו ישירות ע״י הממליצים.

 

את המסמכים יש לשלוח בדוא״ל עד לתאריך ה-27.4.2021 עבור ד״ר תמר צ׳ולקמן, ראש החוג לתולדות האמנות לכתובת הבאה: dafnaho@tauex.tau.ac.il

 

 

מועמדים שיעברו לשלב השני יוזמנו לראיון, ולהרצות בפני סגל החוג לתולדות האמנות (job talk) בין אם בקמפוס או באופן מקוון בכפוף ובהתאם להוראות משרד הבריאות.

אוניברסיטת תל אביב דוגלת בשוויון הזדמנויות בהעסקת חוקרים.

הדרגה האקדמית ומסלול ההעסקה יקבעו בהתאם לכישורי וניסיון המועמד/ת המתאימ/ה.

החוג לתולדות האמנות, הפקולטה או האוניברסיטה אינם מחויבים לקבל הצעה כלשהי.

 

 

 

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שלישי, 27 אפריל 2021
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive