סגל אקדמי לפקולטה לרפואה לשנת תשפ"א

התפקיד: 
סגל אקדמי לפקולטה לרפואה לשנת תשפ"א
תיאור התפקיד: 

 

 

 

סגל אקדמי לפקולטה לרפואה לשנת תשפ"א

 

 

היחידה המציעה: בית הספר לרפואה

מעמד משרה: תקני | היקף משרה: 100% | מועד אחרון להגשה: 30.9.19

 

בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב מחפש מועמדות ומועמדים מצוינים בכל הדרגות האקדמיות. המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

 

תיאור המשרה:

 

מקבלי המשרה יידרשו ליזום ולהוביל תכניות מחקר חדשניות, לשתף פעולה עם עמיתים, להנחות תלמידי תואר שני ושלישי ולקחת חלק בהוראה.

 

דרישות המשרה:

 

המשרות הן למחלקות של פיזיולוגיה ופרמקולוגיה ומיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית. תינתן עדיפות למחקר בתחום בריאות וחולי עם דגש על שילוב של מחקר ממוקד  עם מחקר בינתחומי. תחומי ההתמחות כוללים, אך אינם מוגבלים לנושאים הבאים:  היבטים מולקולאריים של פיזיולוגיה, פרמקולוגיה, אימונולוגיה ומיקרוביולוגיה, בתחומי מחקר הכוללים  סרטן,  מחלות מטבוליות, נוירונליות, קרדיווסקולריות, דלקתיות ומדבקות.

תואר Ph.D ו\או, M.D, עם הכשרה בתר-דוקטורנטית, בתחום הביולוגיה והרפואה , יכולת מוכחת בביצוע מחקר עצמאי באמצעות פרסומים בכתבי עת אקדמיים מובילים ושפיטים, יכולת הוראה טובה.

 

להגשת מועמדות יש להמציא:

קורות חיים בהתאם  להנחיות באתר הפקולטה (*)  ; רשימת פרסומים; מסמך קצר (עד 3 עמודים) המסכם את הפעילות המחקרית עד כה; תכניות מחקר עתידיות; מסמך קצר המפרט את תחומי ההוראה בהם יוכל המועמד/ת  להשתלב בהתייחס לתחומי ההוראה הנלמדים במסגרת הפקולטה לרפואה ;

 

יש לפנות לקבלת 3 מכתבי חוות דעת מהמנחה לדוקטורט, מנחה פוסט דוקטורט וממליץ נוסף,  אשר יישלחו על פי בקשת המועמד/ת ישירות לפרופ' רינה רוזין-ארבספלד, יו"ר ועדת חיפוש :

תיק המועמדות ומכתבי ההמלצה יוגשו בדוא"ל לכתובת: medisearch@tauex.tau.ac.il 

(*) https://med.tau.ac.il/Instructions-for-submiting-CV

הליכי המינוי של המועמדים ייעשו בהתאם לנוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ולפי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישוריהם של המועמדים. ההצעה מיועדת למועמדים ללא כל אפליה על בסיס מין, לאום או מוצא. היא תאויש בהתאם לכישורי המועמדים המתאימים וצורכי בית הספר. אין האוניברסיטה מחויבת לקבל הצעה כלשהי

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שני, 30 ספטמבר 2019
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive