"רמות" - מהמעבדה לתעשייה

המחקר והפיתוח הטכנולוגי באוניברסיטת תל אביב הופכים לתרופות ולמוצרים בשימוש יומיומי

 

יעד חשוב של אוניברסיטת תל אביב הוא פיתוח המחקר והידע הטכנולוגי של חוקרי האוניברסיטה לציבור הרחב לכדי יישומים מעשיים והידוק הקשר עם התעשייה. העברת הידע באמצעות שיווק ומיסחור הקניין הרוחני, נעשית על ידי חברת רמות בע"מ, חברת מסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת תל אביב.

 

רמות הינה חברה-בת בבעלות מלאה של אוניברסיטת ת״א. היא הבעלים של הקניין הרוחני המפותח באוניברסיטה ואמונה על העברת הטכנולוגיות הנוצרות במסגרת המחקר האקדמי מהאוניברסיטה לתעשייה. רמות מנהלת את כל פעילויות מסחור הטכנולוגיות ושיתופי הפעולה עם התעשייה, משלב ההגנה הפטנטית על המצאותיהם של החוקרים, דרך מציאת מקורת מימון למחקר היישומי, ועד למתן רישיונות לגופים התעשייתיים הרלבנטיים, מציאת יזמים ומשקיעים והקמת חברות הזנק.


 

אקדמיה-תעשייה

שיתופי הפעולה בין אוניברסיטת תל אביב לתעשייה דרך חברת רמות מניבים עשרות הסכמי מיסחור, מימון מחקר ושיתופי פעולה בכל שנה. דרך רמות, לאוניברסיטת תל אביב זכויות במעל ל-60 חברות הזנק.

 

במסגרת פעילותה תורמת רמות לפעילות האוניברסיטה על ידי ייזום וקידום פרויקטים חדשים עתירי ידע, סיוע למחקר, פיתוח, עידוד, מיסוד ושיתוף הפעולה בין גורמי מחקר אוניברסיטאיים לבין התעשייה.

 

רמות מעודדת חוקרים יזמים להקים חברות הזנק להמשך פיתוח המצאותיהם ולצורך כך הקימה מאגר שותפים מקצועיים אשר יוכלו ללוות את החוקרים ולסייע להם בתהליך. אנו מזמינים את החוקרים להתייעץ עם צוותי הפיתוח העסקי, הפטנטים והמשפטי לגבי כל המצאה באופן פרטני.

 

יצירת העתיד

שיתופי הפעולה עם  חברות ישראליות ובינלאומיות גדולות מעיד על יכולתן של חברות מסחריות להתייעל ולהיבנות ממאגר הכישרונות באוניברסיטה, ומוכיח כי מחקר וחשיבה מחוץ לקופסה יכולים להפוך למוצר העונה על הצרכים במציאות היומיומית וליצור מציאות חדשה. 

 

הן התעשייה והן חברות הון סיכון בחרו בחברת "רמות" כשותפה ייחודית, בזכות יכולתה לפעול כממשק יעיל ומקצועי בין החדשנות המדעית במחקר ובטכנולוגיה של אוניברסיטת תל אביב לבין התעשייה.

 

רמות חותרת למצוינות וליעילות, יוזמת וממציאה פתרונות יצירתיים עבור שותפיה המסחריים, ומעודדת את המחקר באוניברסיטת תל אביב לפרוץ אל מעבר לגבולות הידועים של המדע.

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>