"רמות" - מהמעבדה לתעשייה

המחקר והפיתוח הטכנולוגי באוניברסיטת תל אביב הופכים לתרופות ולמוצרים בשימוש יום-יומי

 

רמות- מהמעבדה לתעשייה
מחדר החושך לתעשייה-חברת רמות הופכת את הפיתוח והמחקר באוניברסיטת תל-אביב למוצרים בשימוש יום-יומי

כשקופאי בסופר מעביר ברקוד כדי לברר את מחירו של מוצר, או כאשר מטעינים כרטיס זיכרון פלאש חדש במצלמה הדיגיטלית המשפחתית - קשה לשער כי מוצרים אלה, המבוססים על טכנולוגיה שפותחה על ידי חוקרים באוניברסיטת תל אביב, שווקו כפטנטים מסחריים והגיעו לייצור המוני. זאת בזכות חברת "רמות" בע"מ, חברת מסחור הטכנולוגיות של אוניברסיטת תל אביב.

 

"רמות" – פסגה בין המחקר לתעשייה

עד כה הניבו שיתופי הפעולה בין אוניברסיטת תל אביב לתעשייה כ-65  חברות הזנק ורישומם של יותר מכ-70 פטנטים מדי שנה. בנוסף, כ-300 פטנטים עומדים כיום לרשות התעשייה לפני מתן רישיון, בהם פיתוחים המבוססים על טכנולוגיות ננו, כגון תרופה המעכבת התפתחות גידול סרטני או איסוף אנרגיה באמצעות ננו-אנטנות בטכנולוגיה חדשנית החוסכת את הצורך באנרגית חשמל. כך, משלב ההמצאה וההגנה הפטנטית ועד למתן רישיונות לגופים התעשייתיים, חברת "רמות" בע"מ" יוזמת, מובילה ומנהלת את תהליך העברת הגילויים והטכנולוגיות ממעבדות האוניברסיטה לפיתוח וייצור תעשייתי של מוצרים בעלי היקף השפעה עולמיים.
 

 

מוצר מחוץ לקופסא

שיתוף הפעולה עם חברות גדולות כגון:  Tubilux® Pharma, Neurim Pharmaceuticals Blistex® Inc, SanDisk ועוד, מעיד על יכולתן של חברות מסחריות להתייעל ולהיבנות ממאגר הכישרונות באוניברסיטה, ומוכיח כי מחקר וחשיבה מחוץ לקופסה יכולים להפוך למוצר העונה על הצרכים במציאות היומיומית. הן התעשייה והן חברות הון סיכון בחרו בחברת "רמות" כשותפה ייחודית, בזכות יכולתה לפעול כממשק יעיל ומקצועי בין החדשנות המדעית במחקר ובטכנולוגיה של אוניברסיטת תל אביב לבין התעשייה. רמות חותרת למצוינות ויעילות, יוזמת וממציאה פתרונות יצירתיים עבור שותפיה המסחריים, ומעודדת את המחקר באוניברסיטת תל אביב לפרוץ אל מעבר לגבולות הידועים של המדע.  

 

לאתר חברת "רמות" >

 
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive