ניצחון נוסף לסרט "תמונת ניצחון"

סרטה של עדי משניות זכה בפרס הגדול (Grand Prix) בתחרות הקצרים בפסטיבל סינמד שבצרפת

25 אוקטובר 2020
הסרט "תמונת ניצחון" של עדי משניות קצר פרסים בפסטיבל לסרטי סטודנטים
עדי משניות בפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים מוקדם יותר השנה

"תמונת ניצחון", סרט הגמר התיעודי של הסטודנטית עדי משניות, קטף אמש את הפרס הגדול בתחרות הקצרים בפסטיבל Cinemed Montpelier וזיכה את היוצרת במענק על סך 4,000 אירו. הפסטיבל נחשב לפסטיבל הים תיכוני המרכזי והחשוב בעולם לסרטים באורך מלא ולקולנוע קצר.

 

"תמונת ניצחון" מספר על קיץ 2014, במהלכו נפצע אורי, אחיה הצעיר של הבמאית, במבצע 'צוק איתן' בעזה, שלושה חודשים לפני שחרורו מצה״ל. בבית החולים עשרות מבקרים גודשים את חדרו מדי יום, לעיניהם הטרודות של הוריהם. בין טיפולי השיקום לביקורים מתוקשרים של אנשי צבא, מפורסמים וגם של תיירים, אורי מקפיד לשמור על חיוך ונחוש לעמוד בתפקידו החדש כגיבור.

 

הסרט זכה בשנה שעברה בפרס הסרט הטוב ביותר בפסטיבל הסטודנטיות והסטודנטים 2019,  זוכה פרס הסרט התיעודי הקצר בפסטיבל ירושלים 2019, בפרס הסרט הטוב ביותר בקטגוריית סרט סטודנטים של פורום היוצרים הדוקומנטריים 2019, ומועמד בימים אלה לפרס אופיר בקטגוריית הסרט התיעודי הטוב ביותר עד 60 דקות. חברי אקדמיה מוזמנים להצביע באתר הפרס. 

 

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive