שידור בכורה טלוויזיוני לפרויקט התיעודי חברתי "תגדיר מגדר"

סדרת הסרטים הדוקומנטריים שביימו תלמידי בית הספר לקולנוע וטלוויזיה תשודר ב'הוט'

11 פברואר 2021
מתוך "תגדיר מגדר"
מתוך "תגדיר מגדר"

תוכן דוקומנטרי איכותי מגיע השבוע להקרנת בכורה בערוץ 8 ב'הוט': סדרת "תגדיר מגדר", הכוללת עשרה סרטים דוקומנטריים קצרים שביימו סטודנטים וסטודנטיות של בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש.

 

"תגדיר מגדר" עוסקת בסוגיות מגדר בעידן הנוכחי והופקה במסגרת פרויקט תיעודי-חברתי. זהו פסיפס של סיפורים אנושיים, שפעולות הגיבורות והגיבורים שלהם מתנגשות לא פעם בטאבו חברתי כזה או אחר. עמית הבן, עמית הבת ועמית שעדיין לא החליט/ה, מראה אנדרוגני שהופך לאט לאט למיינסטרים, שחיקת ההגדרות המוכרות של מה גברי ומה נשי, השינויים במגדר האישי דרך התא המשפחתי ועד תאי השירותים ללא סימן מזהה במרחבים הציבורייים. ובכל זאת אנחנו מגלים שאנחנו רחוקים מהעידן שבו נשים יפסיקו לפחד להתלונן, רחוקים מהיום שבו גברים יפסיקו להרגיש שהם מועמדים למבחני גבריות כאלה ואחרים, רחוקים מהמצב שהיציאה מהארון תהיה טריוויאלית אצל בני נוער, או שהיחס לאישה ולגבר יהיה זהה בעולם האמיתי.

 

הסדרה תשודר בימים שני עד רביעי, 17-15 בפברואר, בערוץ 8 של הוט.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive