מכתב תודה

לד"ר רוזי ויסמן, ד"ר יוסי מאירסון, הילדה!

 

שלום וברכה לכולם.

 

רק רציתי להגיד תודה על הטיפול המדהים שעברתי אצלכם ועל השינוי המטאורי בתגובותיי לטיפולי שיניים.

 

לפני מספר שבועות, הגעתי למרפאתו של ד"ר ניר עוזיאל (שהביא אותי אליכם) לתכנון המשך הטיפול לאחר שסיימתי את הטיפול באוניברסיטה.

 

ד"ר ניר עוזיאל, בדק אותי ואף עשה לי (ללא היפנוזה) שני צילומים. שני צילומים אולי נחשבים לאזרח מהשורה עניין של מה בכך, אך בעבר (בעשרים השנים אחורה) המקסימום שהייתי מסוגל לעשות הוא צילום פנורמי. להכניס עצם זר לפה ולסגור את הפה לא היה בלקסיקון שלי וכל הנסיונות נכשלו ע"י רפלקס ההקאה כלומר שכל הטיפולים הרציניים שעשיתי כגון שתלים היו בהרדמה מלאה. וראו, 2 צילומים מקומיים בשני צידי הפה כמעט ללא בעיה.

 

הצילומים הם כאין וכאפס לעומת הטיפולים שעברתי שלשום: לאחר שעשיתי לבד בספירה אחת היפנוזה עצמית, הזריק לי ד"ר ניר עוזיאל שלוש זריקות בחלק האחורי הקרוב לענבל, כמעט ולא הפרעתי לו והצלחתי לשלוט בעצמי בעזרת נשימות. בעבר, כל זריקה מעין זו הייתה עושה לי דקות רבות של רפלקס הקאה, השתנקות והפרעות נשימה עד שהייתי נרגע. שלשום כמעט ולא היו תופעות לוואי לזריקות. מכאן לאחר ההרדמה, החלו הקידוחים וכל מה שקשור לסתימה כמעט באופן חלק. בעבר לא הייתי נותן בעד כל הון שבעולם לאף אחד להכניס לי מתכות וקיסמים לפה, והפלא ופלא, אלה היו מקובעים בפי למעלה מחצי שעה עד סיום הסתימה תוך שאני שולט בעצמי כמעט ללא בעיות. והנה הסתיימה הסתימה.

 

אך אם אתם חושבים שהלכתי הבייתה שמח וטוב לב? לא!! עברתי לחדר השני והמשכתי בטיפול אצל השיננית להסרת אבן שן (עוד יהיו אצלה מספר טיפולים) והטיפול נמשך כשעה. השיננית אמרה לי שאם לא הייתי מזהיר אותה על הבעיות שלי היא לא הייתה מבחינה בהם מפני שהתנהגתי אצלה כאחרון המטופלים.

 

לסיכום: שוב תודה רבה על השינוי המדהים שעשיתם אצלי, תודה על היחס הנפלא שאתם נותנים ותודה על הכלים החזקים שאתם מציידים את המטופלים העוזרים להם להתמודד כהלכה עם הבעיות אתם הגיעו אליכם.

 

וכמובן תודה רבה לד"ר ניר עוזיאל שהביא אותי אליכם ומטפל בי באופן שוטף בעדינות בהתחשבות וכמובן שבמקצועיות ברמה גבוהה ביותר.

 

יישר כוח.

 

בברכה

חיים לייטנר

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>