משרה פנויה לחבר\ת סגל בכיר\ה בבית הספר להיסטוריה

התפקיד: 
משרה פנויה לחבר\ת סגל בכיר\ה בבית הספר להיסטוריה
תיאור התפקיד: 

משרה פנויה לחבר\ת סגל בכיר\ה

בבית הספר להיסטוריה

ביה"ס להיסטוריה ע"ש צבי יעבץ מזמין חוקרות וחוקרים אשר מחקריהם\ן עוסקים בהיסטוריה של ימי הביניים (בין 500 ל- 1500 לספירה) להגיש מועמדות למשרה תקנית בכירה בחוג להיסטוריה כללית.

תינתן עדיפות לחוקר\ת המתמחה באחד הנושאים הבאים או היחסים ביניהם: תולדות הנצרות המערבית, תולדות הנצרות המזרחית, היסטוריה של הים התיכון, מסעי הצלב והממלכות הצלבניות. על המועמדים/ות להיות מסוגלים לדון בהקשרים היסטוריים רחבים ולחבר את מחקריהם/ן לסוגיות מרכזיות בעולמנו.  המשרה דורשת יכולת ללמד קורסי ליבה בהיסטוריה מערבית של ימי הביניים, קורסים מתקדמים בנושאי חתך שישרתו את כלל המגמות בחוג ובחוגים אחרים בבית הספר להיסטוריה, הנחיית תלמידי מחקר במגוון של נושאים, ומעורבות פעילה בחיי בית הספר והפקולטה.

דרישות המשרה:

תואר "דוקטור לפילוסופיה" במועד תחילת העבודה

הצטיינות במחקר והתמצאות רחבה בדיון ההיסטוריוגרפי

פרסומים אקדמיים (שראו אור או התקבלו לפרסום)

מחויבות להגשה לקרנות מחקר תחרותיות

יכולת מחקר עצמאית

כישורי הנחייה והוראה במגוון תחומי ההיסטוריה של ימי הביניים

יכולת הוראה בשפה העברית, לכל המאוחר החל מהשנה השלישית מתחילת ההעסקה.

מעורבות בחיי הקהילה האקדמית.

המשרה היא תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון. הליכי המינוי של המועמדות והמועמדים ייעשו על פי נוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ועל פי שיקול דעתם. המשרה פתוחה לחוקרות וחוקרים מכל הדרגות, והדרגה האקדמית תיקבע על פי כישורי המועמדות והמועמדים.

מועד תחילת ההעסקה: אוקטובר 2024, בכפוף להחלטת מוסדות האוניברסיטה שתימסר למועמד\ת עם קבלת המשרה.

מועמדות ומועמדים מתאימים מוזמנים לשלוח מכתב פתיחה קצר (עמוד אחד), תיאור קצר של מסלולם האקדמי (עד 2 עמודים), קורות חיים, רשימת פרסומים, דוגמאות של פרסומים נבחרים, תיאור קצר של פרויקט מחקר עתידי (עד עמוד), שלוש הצעות לקורסים פוטנציאליים (בצירוף סילבוסים) וכן שמות וכתובות מייל של שלוש/ה חוקרים/ות בעלי מעמד אקדמי בכיר שהסכימו לתת המלצות למועמדים/ות. מועמדים/ות שיעברו לשלב השני יתבקשו לדאוג לכך ששלושה מכתבי המלצה מחוקרים/ות בעלי מעמד אקדמי בכיר יישלחו ישירות על-ידי הממליצים/ות לכתובת המייל הר"מ. את המסמכים יש לשלוח אל פרופ' איריס רחמימוב, ראשת החוג להיסטוריה כללית, schoolofhist@tauex.tau.ac.il.

המועד האחרון להגשת המועמדות: 17 במרץ 2024

המשרה פתוחה לכל המועמדים/ות שעומדים/ות בתנאים המצוינים לעיל, וההודעה פונה לנשים ולגברים כאחד. המשרה תאויש על פי כישורי המועמדת או המועמד המתאימים ועל פי צורכי החוג. החוג, הפקולטה או האוניברסיטה אינם מחויבים לקבל הצעה כלשהי. החוג שומר לעצמו את הזכות לאתר באופן עצמאי מועמדים/ות שיתווספו לרשימת הפונים הכוללת. אנו מעוניינים להגדיל את המגוון, בהגדרתו הרחבה, בפקולטה למדעי הרוח, ולקלוט חברות וחברי סגל חדשים המייצגים חברה רב תרבותית ומגוונת.

היקף משרה: 
100%
מעמד משרה: 
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
ראשון, 17 מרץ 2024
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. רק פניות מתאימות תענינה. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>