לעבוד ולחקור באוניברסיטת תל אביב

עבודה באוניברסיטת תל-אביב משמעה לקחת חלק במצוינות המפעל האקדמי. החוקרים, הסגל האקדמי, הסגל המנהלי והסטודנטים מרכיבים יחד את המרקם האנושי האיכותי הפועם בלב לבה של האוניברסיטה

לעבוד ולחקור באוניברסיטת תל-אביב
עובדים וחוקרים בקמפוס היפה בישראל

קמפוס ירוק ומטופח, אירועי תרבות ופנאי, מוזיאונים, ספריות ובתי קפה באווירה סטודנטיאלית תוססת, מייחדים את סביבת העבודה באוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה הגדולה בישראל. עבור חברי הסגל האקדמי והמנהלי של אוניברסיטת תל אביב, הקמפוס הגדול והיפה בארץ, על כל מה שיש לו להציע - הוא התפאורה הקבועה והחוויה היומיומית של שעות העבודה.

 

להתפתח ולהתקדם

הסגל המנהלי של אוניברסיטת תל אביב מורכב מפסיפס אנושי בקשת רחבה של תפקידים. העבודה מספקת אפשרויות רבות להתפתחות אישית ומקצועית וגם לקידום, כל זאת, תוך שמירה על יציבות וביטחון תעסוקתי.

 

אוניברסיטת תל אביב דוגלת במצוינות ובהתפתחות אישית ומקצועית, ומעודדת את חברי הסגל לצאת להשתלמויות מקצועיות וקורסים באוניברסיטה ומחוצה לה.

 

לטפח איכות חיים

בכדי להעניק לעובדים את סביבת העבודה הנוחה ביותר, פועל בקמפוס מעון לגיל הרך. עובדי האוניברסיטה זוכים להטבות נוספות בהן חברות בהנחה ניכרת במרכז הספורט של אוניברסיטת תל אביב, אפשרות להשאלת ספרים בספריות האוניברסיטה ללא תשלום, הנחות להצגות ולמופעים מטעם ועד העובדים, קייטנות בחופשת הקיץ, מחנה קמפוס טבע בחגים והשתתפות בפעילויות "נוער שוחר מדע" בהנחות משמעותיות.

 

מיקומה המרכזי של האוניברסיטה מאפשר גישה נוחה בתחבורה ציבורית, כולל מסוף רכבת סמוך. ברחבי הקמפוס פזורים חניונים רבים לרכבים פרטיים, כמו גם דרכים נגישות לבעלי מוגבלות פיזית.

 

בסביבה אקדמית שוקקת

לצד החוקרים, נהנים גם חברי הסגל המנהלי מן הסביבה האקדמית השוקקת, המאפשרת חשיפה ישירה לנושאי המחקר האקדמי, במגוון אינסופי של תחומי עניין ודעת. אוניברסיטת תל אביב מעודדת את חברי הסגל לשלב את עבודתם עם לימודים אקדמיים, ומשתתפת באופן חלקי עד מלא במימון שכר הלימוד, הטבה הניתנת גם לבני המשפחה.

 

לאגף משאבי אנוש >

משרות פנויות באוניברסיטת תל אביב >

מידע למועמדים >

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>