חדש: תעודת סטודנט/ית, כרטיס אשראי בינלאומי וחברות במועדון עם מגוון הטבות בכרטיס אחד

כרטיס אשראי זה, מוצע לסטודנטים ולכלל הסגלים באוניברסיטה, במטרה לייצר מגוון רחב של הטבות בתחומים שונים לטובת חברי הקהילה האוניברסיטאית

18 מרץ 2014
חדש לציבור האוניברסיטה: כרטיס חבר במועדון של אוניברסיטת תל-אביב המשמש גם ככרטיס אשראי בינלאומי

מועדון צרכנות חדש של אוניברסיטת תל-אביב, מועדון TAU, הושק בימים אלו, לצד השקת תעודת סטודנט/ית חדשה של אוניברסיטת תל-אביב. תעודה זו, שהיא תוצאת מאמץ משותף של אוניברסיטת תל-אביב ושל אגודת הסטודנטים, נועדה למנף את הכוח הצרכני של הסטודנטים ובוגרי האוניברסיטה ולחבר את כלל החברים לקהילה אוניברסיטאית גדולה ומאוחדת - סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל אקדמי ומנהלי וגמלאים.

 

תעודת הסטודנט/ית, תשמש גם ככרטיס חבר במועדון החדש של אוניברסיטת תל-אביב - מועדון TAU, וגם ככרטיס אשראי בינלאומי. כרטיס אשראי זה, מוצע גם לכלל הסגלים באוניברסיטה במטרה לייצר מגוון רחב של הטבות בתחומים שונים שכולם יופנו לטובת חברי הקהילה האוניברסיטאית. הטבות יוצעו הן בתחומי הקמפוס, והן בשלל בתי עסק ברחבי הארץ, כמו גם הטבות בתחומי פנאי, רווחה, ביטוח, נדל"ן, תיירות ועוד.

 

בימים הקרובים יופצו ברחבי הקמפוס עמדות רישום להזמנת תעודת הסטודנט/ית החדשה. כמו כן ישלח מידע המפרט את שלל ההטבות של החברות במועדון, כולל אתר אינטרנט ייעודי בו יוכל ציבור האוניברסיטה להתעדכן בשלל התכנים והמבצעים שמציעה החברות במועדון TAU. כאמור תעודת הסטודנט/ית החדשה משמשת גם ככרטיס אשראי, ומי שיבחר שלא להשתמש בהטבות הנלוות לכרטיס, יוכל להנפיק תעודה "רגילה" שאינה כרוכה בכרטיס אשראי.

 

איך נרשמים ?

 

1. עמדות הרשמה ברחבי הקמפוס

 

בין התאריכים 23.3.14 ועד ה-4.4.14 ניתן להירשם ברחבי הקמפוס בעמדות הנפקה המיועדות לכך, בין השעות 10:00 - 17:00. בעמדות יהיו נציגים מוסמכים שיוכלו לענות על כל שאלה אודות המועדון ו/או אופן מילוי  הטופס.

 

בין התאריכים 24-27.3 עמדות ההרשמה יהיו בבניינים: גילמן, מקסיקו, מדעי החיים, הנדסה, משפטים

 

בין התאריכים 30.3 - 4.4 עמדות ההרשמה יהיו בבניינים: מדעים מדויקים, ניהול, נפתלי (חוץ מיום ראשון שיהיה במעונות), רפואה

 

2.      הרשמה באמצעות אתר האינטרנט של המועדון

 

לקבלת מידע והסבר על מילוי טופס ההרשמה האינטרנטי >

 

מה נשאר לעשות? להצטרף למועדון!

כדי שמועדון TAU יוכל לממש את הפוטנציאל שלו, עליו להיות גדול וחזק כמו הפוטנציאל עצמו. אנחנו קוראים לכם, אנשי הסגל של אוניברסיטת תל-אביב, לקחת חלק בפרויקט הייחודי הזה, להצטרף למועדון ולהיות חלק מקהילה אחת חזקה. עזרו לנו להשתמש בכוח הצרכני שאנו מהווים, לטובתכם, כדי שכולנו נוכל ליהנות מן ההטבות האפשריות.

 

enlightenedהנפקת כרטיס מועדון ו/או כרטיס חיוב נושא לוגו המועדון, נעשית עפ"י בקשת העמית שתוגש לחברת האשראי, בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי של חברת האשראי. ההתקשרות באשר להנפקת כרטיס המועדון מתבצעת ישירות בין העמיתים לחברת האשראי.

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>