עדכונים לקהילת האוניברסיטה לאור המצב הבטחוני

פתיחת שנה"ל האקדמית תשפ"ד תידחה, הסמסטר ייפתח בכל אוניברסיטאות המחקר עם תחילת תהליך שחרור של המגויסים למילואים, אך לא לפני ה- 24.12.2023

14 נובמבר 2023

סטודנטיות וסטודנטים יקרים, 

 

נוכח מצב המלחמה והיקף הגיוס למילואים, החליטו האוניברסיטאות כי שנת הלימודים תיפתח לא לפני 24.12.23 ובכל מקרה תינתן הודעה מקדימה של שבועיים מראש.

 

כמו כן, כדי ששנת הלימודים תתקיים במלואה, האוניברסיטה פועלת לקיצור הסמסטרים תוך התאמה וצמצום בהיקף חומרי הלימוד ושמירה על חופשות סמסטר ותקופות מבחנים מרווחות.

 

1. דחיית פתיחת שנת הלימודים: כאמור, נוכח מצב המלחמה והיקף המגויסים למילואים בקרב סטודנטים.יות וסגל, החליטו כל האוניברסיטאות על דחיית שנת הלימודים אשר תפתח רק  לאחר הודעה מקדימה של שבועיים, ובכל מקרה לא לפני 24.12.2023.

 

הפקולטות מחויבות אליכם.ן ונערכו לתת סיוע אקדמי לכל סטודנט.ית שיתקשה, ובמיוחד למגוייסים.ות למילואים. הסיוע יכלול שיעורי תגבור, חונכויות, חומרי לימוד מיוחדים ועוד. מתווה הסיוע האוניברסיטאי והתוכנית של כל פקולטה יתפרסמו טרם פתיחת השנה.

 

2. סיוע כלכלי למגויסים למילואים: אוניברסיטת תל אביב גיבשה מתווה לסיוע כלכלי לכלל הסטודנטים.יות שגויסו למילואים. במידה וגויסת נא עדכן אותנו כאן ונפנה אליך. הודעה אודות פעימת סיוע כלכלי נוספת תישלח בהקדם.

 

3. הקלה בשכר דירה לסטודנטים דיירי מעונות שגויסו בצו 8 - האוניברסיטה גייסה תרומה ייעודית עבור זיכוי משכר דירה לחודש אוקטובר לסטודנטים אשר גרים במעונות וגויסו בצו 8 למילואים. לטובת רישום והסדרת הנושא עבורכם תשלח הודעה מפורטת לדיירים. 

 

למידע נוסף על סיוע למילואמניקים.יות >

 

4. דחיית תשלומי שכר לימוד  - לצורך הקלת הנטל הכלכלי בעת הזו הנהלת האוניברסיטה החליטה על דחיית התשלום הראשון של שכר הלימוד, שיועד לאמצע חודש נובמבר ודצמבר, למועד מאוחר יותר בהמשך השנה.

 

בימים אלו היחידות האקדמיות יוצרות קשר טלפוני עם כל אחת ואחד מהסטודנטים.יות כדי לשמוע מה שלומכם ושלום יקירכם. אתם מוזמנים לפנות לצוותי הפקולטות גם במייל בכל שאלה, הצוותים עומדים לרשותכם.

 

אנחנו מקווים שהשקט ישוב לשרור בארץ במהרה וכי נוכל לחזור לשגרת חיינו: ללמוד, לחקור ולהיפגש.

 

אנחנו כאן בשבילכן ובשבילכם,

אוניברסיטת תל אביב

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>