רשימת המאה: מצטייני הרקטור בהוראה - סגל בכיר, תשע"ג
הפקולטה לרפואה
בית הספר לרפואה החוג לגנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה
- ד"ר כרמית לוי
בית הספר לרפואה החוג לפסיכיאטריה
- פרופ' דורון גוטהלף
החוג להפרעות בתקשורת
- ד"ר יעל הנקין
- ד"ר עמליה בר-און
- ד"ר דפנה ארי-אבן רוט
החוג לסיעוד
- ד"ר ענת פלס בורץ
- ד"ר איליה קגן
הפקולטה למדעים מדויקים
בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה
- פרופ' רון ליפשיץ
- פרופ' צבי מזאה
- פרופ' אליעזר פיסצקי
- פרופ' עמיאל שטרנברג
בית הספר לכימיה
- פרופ' מיכאל אורבך
- פרופ' חיים דימנט
- ד"ר עודד הוד
- פרופ' משה קול
בית הספר למתמטיקה
- ד"ר ירון אוסטרובר
- פרופ' יעקב יעקובוב
- פרופ' דוד סודרי
- ד"ר רון פלד
בית הספר למדעי המחשב
- פרופ' נוגה אלון
- פרופ' בני שור
- פרופ' מיכה שריר
הפקולטה למדעי החיים
- פרופ' ערן בכרך
- ד"ר איתי בנהר
- פרופ' דניאל חיימוביץ
- פרופ' דניאל סגל
- ד"ר דני סימון
- ד"ר ענת פרקט
- ד"ר יוסף צפדיה
- פרופ' אליאורה רון
הפקולטה להנדסה
בית הספר להנדסת חשמל
- פרופ' אבישי אייל
- פרופ' יאיר בארי
- ד"ר אלכסנדר ברונשטיין
- ד"ר חונה גרב
- פרופ' ג'ורג' וויס
- פרופ' אבישי וול
- פרופ' משה טור
- פרופ' אריה ירדאור
- ד"ר עופר עמרני
- פרופ' דנה רון-גולדרייך
המחלקה להנדסה ביו-רפואית
- ד"ר שרון זלוציבר
- ד"ר אורי נבו
הפקולטה למדעי הרוח
החוג להיסטוריה של עם ישראל
- פרופ' דוד אסף
- ד"ר חוי דרייפוס
- ד"ר מאיר חזן
החוג לפילוסופיה
- פרופ' חגי כנען
החוג להיסטוריה כללית
- ד"ר תמר הרציג
- ד"ר מיכאל זכים
- פרופ' דוד כץ
- פרופ' איל נוה
- ד"ר בעז נוימן
החוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה
- ד"ר יואב אלון
- פרופ' גליה צבר
- ד"ר מרים שפר
החוג ללימודי הערבית והאיסלם
- ד"ר ג'יריס חורי
החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים
- ד"ר נועם ריזנר
החוג לבלשנות
- ד"ר אבן-גרי כהן
החוג לארכיאולוגיה
- ד"ר שלמה בונימוביץ
- ד"ר יורם כהן
- ד"ר אלכסנדר פאנטאלקין
החוג לספרות
- ד"ר דנה אולמרט
החוג ללימודי מזרח-אסיה
- ד"ר אהוד הלפרין
- ד"ר אורי סלע
החוג ללימודי תרבות העברית
- ד"ר אדם אפטרמן
- ד"ר יורם יעקבסון
- פרופ' חיים כהן
- ד"ר נועם מזרחי
- פרופ' ורד נעם
החוג לגיאוגרפיה
- פרופ' גדעון ביגר
ביה"ס לחינוך
- פרופ' דורית ארם
- ד"ר ראובן בבאי
- ד"ר דן גבתון
- ד"ר דויד גינת
- פרופ' טומי דרייפוס
- ד"ר מיכל טננבאום
- פרופ' דוד מיודוסר
הפקולטה לאמנויות
החוג לתולדות האמנות
- ד"ר ספי הנדלר
- ד"ר אסף פינקוס
בית הספר למוזיקה
- ד"ר אורי בנימין רום
החוג לקולנוע וטלוויזיה
- פרופ' איתן גרין
בית הספר לאדריכלות
- ד"ר אפרת בלומנפלד-ליברטל
- ד"ר אסתר גרבינר
- ד"ר רועי קוזלובסקי
הפקולטה למדעי החברה
בית הספר לכלכלה
- פרופ' ליאונרד ליידרמן
החוג למדע המדינה
- פרופ' תמר מייזלס גנז
החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
- ד"ר חאלד פוראני
החוג ללימודי עבודה
- פרופ' דוד דה-פריס
בית הספר למדעי הפסיכולוגיה
- פרופ' שמגר בן-אליהו
- פרופ' תלמה ליבל
- פרופ' נירה ליברמן
- פרופ' דב שמוטקין
החוג לתקשורת
- ד"ר אלעד שגב
ביה"ס לעבודה סוציאלית
- ד"ר השאם אבו ריא
- פרופ' בלהה דודזון ערד
- פרופ' עידית וייס-גל
- ד"ר ליאת חממה
- ד"ר כרמית כץ
הפקולטה לניהול
- ד"ר ורד בלאס
- ד"ר הילה דותן
- ד"ר דן וייס
- ד"ר שרון טוקר
- פרופ' בועז רונן
- ד"ר נועם שמיר
הפקולטה למשפטים
- פרופ' אריה אדרעי
- פרופ' נילי כהן
- פרופ' גיא מונדלק
- פרופ' יורם מרגליות
היחידה ללימודי שפות
- גב' אילנה ספקטור כהן