הפקולטות למדעי הרוח, למדעי החברה, לניהול ולמשפטים

התפקיד: 
משרה לסגל אקדמי בכיר בתחום ה AI
תיאור התפקיד: 

קול קורא למשרה של סגל אקדמי בכיר בתחום ה AI

אוניברסיטת תל אביב  פונה למועמדות ומועמדים למשרת חבר.ת סגל בכיר.ה שהם בעלי רקע נרחב בבינה מלאכותית ורשתות עצביות, אשר יגויסו לפקולטות למדעי הרוח, האמנויות, המשפטים ומדעי החברה (לא כולל פסיכולוגיה וכלכלה), ואשר תחומי העניין המחקריים שלהם תואמים לתחומים אלה. אנו מצפים למועמדות ומועמדים בעלי רקע נרחב ב-AI, כגון בניית מודלים של בינה מלאכותית, או לבעלי ניסיון עשיר בעבודה עם מודלים כאלה, יתרון לבעלי רקע במדעי הנתונים או במדעים מדויקים. קיימת גם אפשרות למינוי משותף עם הפקולטה למדעים מדויקים או עם הפקולטה להנדסה אם המועמדים יימצאו מתאימים לכך

תיאור המשרה והדרישות:

על המועמדים להוכיח מומחיות ומצוינות בתחומים המוגדרים לעיל, להציג פרסומים בבמות אקדמיות, ניסיון במחקר ובהוראה, כמו גם מחויבות לגמישות הוראתית, להגשה לקרנות מחקר תחרותיות ולמעורבות בחיי הקהילה האקדמית.

המשרה ייבחנו למשרה אך ורק מועמדות ומועמדים  בעלי תואר Ph.D. או S.J.D./J.S.D.

המשרה תקנית ועשויה להוביל למעמד של קביעות בתום תקופת הניסיון.

שפת ההוראה העיקרית באוניברסיטת תל אביב היא עברית. מועמדים מתאימים שאינם דוברי עברית יידרשו  ללמד בשפה העברית תוך שלוש שנים מתחילת המינוי.

הליכי המינוי של המועמדות והמועמדים ייעשו על פי נוהלי המינויים הנהוגים באוניברסיטה, בכפוף לאישור המוסדות האקדמיים המוסמכים ועל פי שיקול דעתם. הדרגה האקדמית תיקבע על פי כישורי המועמדות והמועמדים.

על הבקשות לכלול מסמך מפורט של קורות חיים, לרבות רשימת פרסומים, וכן הצהרת מחקר והצהרת הוראה שבהן יתוארו בקצרה ההשקפות והתכניות של המועמד.ת על מחקר והוראה, בהתאמה (לא יותר משני עמודים לכל הצהרה)

בקשות יש להעביר ללשכת הרקטור, למייל: talishemer@tauex.tau.ac.il  בציון הנושא: בקשה למשרת AI באוניברסיטת תל-אביב.

המשרה פתוחה לכל המועמדים/ות שעומדים/ות בתנאים המצוינים לעיל, וההודעה פונה לנשים ולגברים כאחד. המשרה תאויש על פי כישורי המועמדת או המועמד המתאימים ועל פי צורכי האוניברסיטה. האוניברסיטה אינה מחויבת לקבל הצעה כלשהי.

היקף משרה: 
100%
מועד אחרון להגשת מועמדות: 
שבת, 13 יולי 2024
*במסגרת מדיניות האוניברסיטה לעידוד גיוון תעסוקתי, ניתנת עדיפות למועמדים העונים על דרישות התפקיד ומשתייכים לאוכלוסיות אלו: חברה ערבית, חרדים, יוצאי העדה האתיופית ומועמדים עם מוגבלות. רק פניות מתאימות תענינה. في إطار سياسة الجامعة لتشجيع التنوّع التوظيفيّ، تُعطى أولويّة للمرشّحين الذين يستوفون متطلّبات الوظيفة وينتمون إلى إحدى المجموعات التالية: المجتمع العربيّ، الحريديم، أبناء الطائفة الأثيوبيّة والمرشّحين أصحاب الإعاقات.
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>