דרכים לשלום: קול קורא לחילופי סטודנטים בארה"ב

אוניברסיטת NYU מזמינה סטודנטים הלומדים לתואר ראשון להגיש מועמדות לתכנית Paths to Peace המאפשרת מפגש בין יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים

27 נובמבר 2012
למצוא דרכים להידברות בסמסטר מעבר לים

אוניברסיטת NYU מזמינה סטודנטים הלומדים לתואר ראשון (מגיל 20 עד גיל 25) להגיש מועמדות לתכנית סמסטריאלית Paths to Peace.

 

עיקרה של התכנית הוא מפגש בין יהודים וערבים, ישראלים ופלסטינים, שנעשה בתנאים יוצאים מן הכלל, המשלבים לימוד אקדמי בתחום שמעניין את הסטודנט עם לימוד אקדמי על הסכסוך, לצד פעילות דיאלוג מונחית על ידי מנחים מוסמכים.

 

התכנית מציעה שהות של סמסטר אחד באוניברסיטת NYU (ממוקמת במרכז מנהטן, ניו-יורק), במלגה מלאה, שמכסה למשך הסמסטר הוצאות שכר לימוד, לינה וארוחות,טיסה ונסיעות, ביטוח בריאות, ספרים ודמי כיס.

 

הכשרת מנהיגים עתידיים

מטרת התכנית הינה להכשיר מנהיגים עתידיים ישראלים ופלסטינים, שיוכלו לקדם פיוס ודו-קיום בין שני העמים. מטרתה האקדמית היא העמקת הידע ביחסים ההיסטוריים, הפוליטיים, התרבותיים והדתיים בין ישראלים לפלסטינים. במסגרת התכנית הסטודנטים ילמדו יחד עם תלמידי NYU, ישתתפו בסדנאות מיוחדות לתלמידי התכנית, וישתתפו בפעילויות וסיורים מחוץ לקמפוס. התכנית מתקיימת כבר שש שנים.

 

למידע נוסף בעברית >>

 

למידע נוסף באנגלית >>

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
UI/UX Basch_Interactive