• ראשי
 • הבניין ע"ש פוראן ויצחק פרביס נזריאן

  מרכז מבקרים חדש ובמרכזו פירמידה 

  בניין ע"ש פוראן ויצחק פרביס נזריאן
  הדמייה של הבניין ע"ש פוראן ויצחק פרביס נזריאן (באדיבות יורם אלדן)

  הבניין דמוי הפירמידה ע"ש פוראן ויצחק פרביס נזריאן, שייבנה כחלק ממרכז המבקרים החדש של אוניברסיטת תל-אביב, צפוי לשדרג את חווית הביקור באוניברסיטת תל-אביב לחוויה מעשירה ומלאה, ולעמוד בשורה אחת עם מרכזי מבקרים במוסדות החשובים ביותר בעולם. הבניין, בשטח של כ-400 מ"ר, ייבנה בסמוך לאולם ע"ש סמולרש, אולם התרבות המרכזי של אוניברסיטת תל-אביב, ויהיה גם בית למרכז הישראלי להעצמת האזרח.

   

  לבקר ולסייר בקמפוס 

  מרכז המבקרים ע"ש יחיאל בן-צבי יהיה נקודת המוצא למבקרים בקמפוס: סיורים ייצאו ממנו לנקודות העניין ולשכיות החמדה הרבות בקמפוס האוניברסיטה, כגון מעבדות המחקר, הפסלים, האדריכלות, הגן הזואולוגי ועוד. הבניין, בשטח של כ-400 מ"ר, ייבנה בסמוך לאולם ע"ש סמולרש, אולם התרבות המרכזי של אוניברסיטת תל-אביב. מרכז המבקרים יכלול אודיטוריום עם כ-70 מקומות ישיבה, חדר לימוד עבור המדריכים, חדר התרעננות, ואזור לתערוכות מתחלפות, שיציגו תגליות ויישומים ממחקרים.

   

  מרכז המבקרים נבנה לזכרו של סגן נשיא אוניברסיטת תל-אביב לשעבר, יחיאל בן צבי, אשר הותיר מורשת יוצאת דופן של הישגים במשך 36 שנות עבודתו ותרומתו לאוניברסיטת תל-אביב. בזכות חזונו והדרכתו פרחה האוניברסיטה והגיעה למעמד בולט בהשכלה הגבוהה בישראל ובעולם. 

  אוניברסיטת תל-אביב, רחוב חיים לבנון 30, 6997801.
  UI/UX Basch_Interactive