נבחרות ישראל לאולימפיאדה הבינלאומית

 


 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית באוסטרליה - 2013

 

רון ריבצ'ין, אוהד קליין, תום קלוורי, דניאל הדס
 

* * * * *

1.       רון ריבצ'ין, "אורט בנימינה" - מדלית ארד

2.       אוהד קליין, ישיבת "כפר גנים", פתח תקוה - מדלית כסף

3.       תום קלוורי, "הכפר הירוק" - מדלית כסף

4.       דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון - מדלית זהב


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית באיטליה - 2012

 

שחר מזרחי, תום קלורי, דניאל הדס, אוהד קליין
 

* * * * *

1.        שחר מזרחי, "מקיף י'", ראשל"צ - מדלית ארד

2.        תום קלוורי, "הכפר הירוק" - מדלית כסף

3.        דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון - מדלית כסף

4.        אוהד קליין, ישיבת "כפר גנים", פתח תקוה

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בתאילנד - 2011

יונתן מושיוב - מאמן,
אביאל אטיאס, שחר מזרחי, תום קלורי,  דניאל הדס,
אורן בקר - מאמן הנבחרת
 

* * * * *

1.        אביאל אטיאס, "מטרו ווסט", רעננה - מדלית כסף

2.        שחר מזרחי, "מקיף י'", ראשל"צ

3.        תום קלוורי, "הכפר הירוק"

4.        דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון - מדלית כסף


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בקנדה - 2010

ד"ר אלה צור, אביאל אטיאס, גל דור, רותם ליס, דניאל הדס, אורן בקר - מאמן הנבחרת

* * * * *

1.        אביאל אטיאס, "מטרו ווסט", רעננה

2.      גל דור, תיכון "אחד-העם", פתח תקוה - מדליית ארד

3.           רותם ליס,  "גימנסיה הרצליה", תל-אביב - מדלית ארד

4.          דניאל הדס, "תיכון איילון", חולון - מדלית ארד


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בבולגריה - 2009

תומר עזרא, רותם ליס, יעקב גלקה (גב לתמונה), יבגני פריימוביץ
עומד משמאל: אורן בקר, מאמן הנבחרת
 

* * * * *

1.      תומר עזרא, תיכון "אחד-העם", פתח תקוה

2.      רותם ליס, "גימנסיה הרצליה", תל-אביב

3.         יעקב גלקה, "על"ה למדעים ולמוסיקה", הרצליה

4.          יבגני פריימוביץ,  תיכון "שבח-מופת", תל-אביב - מדלית ארד

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית במצרים - 2008

נבחרת ישראל לא השתתפה, עקב אילוצי ביטחון

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בקרואטיה - 2007

שחר פפיני, דן כרמון, הדר איציקוביץ, ד"ר אלה צור, יבגני פריימוביץ

* * * * *

1.        שחר פפיני, בית-הספר "הריאלי", חיפה - מדליית כסף

2.        דן כרמון, "על"ה למדעים", לוד - מדליית כסף

3.        הדר איציקוביץ, "מקיף י", ראשל"צ - מדליית כסף

4.         יבגני פריימוביץ,  תיכון "שבח-מופת", תל-אביב - מדליית כסף

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית במקסיקו - 2006

יבגני פריימוביץ, בר גואטה, אמיתי קמבר, שחר פפיני

* * * * *

1.        יבגני פריימוביץ,  "שבח-מופת", תל-אביב - מדליית ארד

2.        בר גואטה, "מקיף עומר", עומר - מדליית ארד

3.        אמיתי קמבר, בית-ספר "גאון הירדן", עמק בית שאן - מדליית ארד

4.         שחר פפיני, בית-הספר "הריאלי", חיפה

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בפולין - 2005

יהונתן רוזנשיין, אמיתי קמבר, יונתן מושיוב, שראל כהן עם המלווים הפולנים

* * * * *

1.        אמיתי קמבר, "גאון הירדן", נוה איתן - מדליית זהב

2.       יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים - מדליית כסף

3.       יהונתן רוזנשיין, "גלילי", כפר-סבא - מדליית כסף

4.        שראל כהן, "ליידי דייויס", תל-אביב

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית ביוון - 2004


אורן בקר, יונתן מושיוב, אמיתי קמבר, יהונתן רוזנשיין עם ד"ר דוד גינת

* * * * *

1.        יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים - מדליית כסף

2.       אמיתי קמבר, "גאון הירדן", נוה איתן - מדליית ארד

3.       אורן בקר, "תיכון הראשונים", הרצליה - מדליית ארד

4.        יהונתן רוזנשיין, "גלילי", כפר-סבא - מדליית ארד


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בארה"ב - 2003


יונתן קומורניק, עומר, יונתן מושיוב, אורן

* * * * *

1.       יונתן מושיוב, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים - מדליית כסף

2.       אורן בקר, "תיכון הראשונים", הרצליה

3.        עומר פנט, "גימנסיה הרצליה", תל-אביב

4.        יונתן קומורניק, "מקוה ישראל", חולון


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בקוריאה - 2002


אריאל, יאיר, ומיכאל

* * * * *


נבחרת ישראל עם הנבחרת של סרי-לנקה

* * * * *

1.       יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר - מדליית זהב

2.        נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים - מדליית ארד

3.        אריאל גוטמן, "ליאו בק", חיפה - מדליית ארד

4.        מיכאל קראסיק, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים

 


חזרה

 



 

האולימפיאדה הבינלאומית בפינלנד - 2001


דוד, רועי, אריאל, יאיר, וסלבה

* * * * *

1.        רועי מריאנר, "על"ה למדעים", רעננה - מדליית זהב

2.        יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר - מדליית כסף

3.       אריאל גוטמן, "ליאו בק", חיפה - מדליית ארד

4.        סלבה קרנר, "שבח-מופת", תל-אביב

 


חזרה

 



האולימפיאדה הבינלאומית בסין - 2000


שמואל, יאיר, רועי, ונועם עם הנבחרת האיראנית.

* * * * *

1.        נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים - מדליית זהב

2.       יאיר חכם, "תיכון עומר", עומר - מדליית כסף

3.        רועי מריאנר, "על"ה למדעים", רעננה - מדליית כסף

4.        שמואל פרונמן, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים

 


חזרה

 



 האולימפיאדה הבינלאומית בטורקיה - 1999


עומדים - דוד ורועי, כורעים - אריאל ונועם.

* * * * *

1.       רועי מריאנר, "על"ה למדעים", רעננה - מדליית כסף

2.       אריאל גוטמן, תיכון "ליאו בק", חיפה - מדליית ארד

3.      דוד לנצמן, בית הספר "הריאלי", חיפה

4.       נועם רפאל, "ישיבת מכון לב", ירושלים

 


חזרה

 



האולימפיאדה הבינלאומית בפורטוגל - 1998


רועי, יהב, אורי, ואייל.

* * * * *

1.        יהב נוסבאום, "מקיף" נהלל - מדלית כסף

2.        אורי ברקאי, תיכון "רוטברג", רמת השרון - מדליית כסף

3.        רועי מריאנר, "על"ה למדעים", רעננה - מדליית ארד

4.       אייל רוזנברג, תיכון "ליאו בק", חיפה - מדליית ארד

 


חזרה

 



האולימפיאדה הבינלאומית בדר"אפ - 1997


מרק, איאן,יהב, יותם, דוד, אריאל, ואלה.

* * * * *

1.       יהב נוסבאום, "מקיף" נהלל - מדלית כסף

2.       יותם דרייר, "קציר", רחובות - מדליית ארד

3.       אריאל אמיר, "התיכון שליד האוניברסיטה", ירושלים

4.       מרק קודריצקי, "שבח מופת",תל-אביב

 

חזרה

 

 


 

הצוות המקצועי לאולימפיאדת 1996 - מאיר קומר (ראש הצוות ) ודניאל גולדשמידט.

הצוות המקצועי לאולימפיאדות 1997-2008 - ד"ר דוד גינת (ראש הצוות) ד"ר אלה צור, חיים אברבוך, הילה קדמן, יעל סופרין.

הצוות המקצועי לאולימפיאדות משנת 2009 - ד"ר דוד גינת (ראש הצוות) ד"ר אלה צור, חיים אברבוך, הילה קדמן, אורן בקר (מאמן),  יונתן מושיוב (מאמן) .

 

 

 

חזרה


חזרה לדף הבית