מורים, טיוטורים ומדריכים מצטיינים לשנת תשס"ו בפקולטה לרפואה

 

 ד"ר מיכל פאול מטרני

החוג לרפואה פנימית

נבחרה למורה מצטיינת

                                  

   ד"ר דני גוסטו

החוג לרפואה פנימית

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר דן נבריסקי

החוג לרפואה פנימית

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר איתן כהן

החוג לרפואה פנימית

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר אייל צימליכמן

החוג לרפואה פנימית

נבחר לטיוטור מצטיין

 

   ד"ר אלעד גולדברג

החוג לרפואה פנימית

נבחר לטיוטור מצטיין

 

ד"ר רונית לובצקי

החוג לרפואת ילדים

נבחרה למורה מצטיינת


   ד"ר דן נמט

החוג לרפואת ילדים

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר נופר מרקוס

החוג לרפואת ילדים

נבחרה לטיוטורית ומורה מצטיינת

 

   ד"ר איתמר שליט

החוג לרפואת ילדים

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר רון ביליק

החוג לכירורגיה

נבחר לטיוטור מצטיין

 

   ד"ר חיים פארן

החוג לכירורגיה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר יעקב לביא

החוג לכירורגיה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר גבריאל בוטנרו

החוג לכירורגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר גדעון בכר

החוג לא.א.ג וכירורגיה של ראש וצואר

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין


   ד"ר לימור מועלם קלמנוביץ

החוג לא.א.ג וכירורגיה של ראש וצואר

נבחרה לטיוטורית ומורה מצטיינת

 

   ד"ר רוני ויצן  

החוג לאונקולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר שלמה רוטמן

החוג לאופתלמולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר אלכסנדר בלנקשטיין

החוג לאורתופדיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר אורי קינן

החוג לאורתופדיה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר יריב יוגב

החוג לגניקולוגיה ולמיילדות

נבחר לטיוטור מצטיין

 

   ד"ר עדי רכס

החוג לגניקולוגיה ולמיילדות

נבחרה לטיוטורית מצטיינת

 

   ד"ר חן דוקסין

החוג לגניקולוגיה ולמיילדות

נבחר למורה מצטיין


   ד"ר עופר פינרו

החוג לגניקולוגיה ולמיילדות

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר ענת בלנק

החוג לדימות

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר חגית מץ

החוג לדרמטולוגיה

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר דניאל מימוני

החוג לדרמטולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר אהרון לובצקי

החוג להמטולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר דיב זבידה

החוג להרדמה ולטיפול נמרץ

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר עופר שפר

החוג להרדמה ולטיפול נמרץ

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר ויטלי יופה

החוג לנוירולוגיה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין


   ד"ר בנימין הרטמן

החוג לנוירולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר דוד בן דור

החוג לפסיכיאטריה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר ישראל שטראוס

החוג לפסיכיאטריה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר מיקי בלוך

החוג לפסיכיאטריה

נבחר לטיוטור ומורה מצטיין

 

   ד"ר איריס יבין

החוג לפסיכיאטריה

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר ויקטור גויטע

החוג לקרדיולוגיה

נבחר למורה מצטיין

 

   ד"ר שמואל פוקס

החוג לקרדיולוגיה

נבחר לטיוטור מצטיין

 

   ד"ר ג'ודי אביתר

החוג לרפואת המשפחה

נבחרה לטיוטורית מצטיינת


   ד"ר לוסי מיידלר

החוג לרפואת המשפחה

נבחרה לטיוטורית מצטיינת

 

   ד"ר רונית כהן

החוג לרפואת המשפחה

נבחרה לטיוטורית מצטיינת

 

   ד"ר ליאון סזבון

החוג לרפואה שיקומית

נבחר למורה מצטיין

 

   פרופ' בן עמי סלע

החוג לגנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה

נבחר למורה מצטיין בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   פרופ' דרורית נוימן

החוג ביולוגיה תאית והתפתחותית

נבחרה למורה מצטיינת בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   פרופ' דניאל גולד

החוג למיקרוביולוגיה הומנית

נבחר למורה מצטיין בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   פרופ' משה רכבי

החוג לפיזיולוגיה ולפרמקולוגיה

נבחר למורה מצטיין בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   ד"ר סוניה מנדלוביץ

החוג לפתולוגיה

נבחרה למורה מצטיינת בתחום הלימודים הקדם קליניים


   ד"ר אלון לנג

החוג לרפואה פנימית

נבחר למורה מצטיין בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   ד"ר ניר גלעדי

החוג לנוירולוגיה

נבחר למורה מצטיין בתחום מדעי ההתנהגות

 

   ד"ר תמר קרני

החוג לכירורגיה

נבחרה למורה מצטיינת בתחום מדעי ההתנהגות

 

   ד"ר עפרה גל

בית הספר לרפואת שיניים

נבחרה למורה מצטיינת בתחום מדעי ההתנהגות

 

   ד"ר רות אשרי פדן

המדרשה לתארים מתקדמים

החוג  לגנטיקה מולקולרית של האדם ולביוכימיה

נבחרה למורה מצטיינת בתחום הלימודים הקדם קליניים

 

   גב' רגיטה יקר

החוג לאנטומיה ולאנתרופולוגיה

נבחרה למורה מצטיינת

 

   מר אלון ברש

החוג לאנטומיה ולאנתרופולוגיה

נבחר למדריך מצטיין


גב' חנה שצמן

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לסיעוד

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר צביה בר-נוי

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לסיעוד

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר זיוה יזהר

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לפיזיותרפיה

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר לובה זוק

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לפיזיותרפיה

נבחרה למורה מצטיינת

 

  ד"ר עפרה לובצקי

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לריפוי בעיסוק

נבחרה למורה מצטיינת

 

   גב' מלכה איצקוביץ

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג לריפוי בעיסוק

נבחרה למורה מצטיינת


 

   פרופ' דורית רביד

בית הספר למקצועות הבריאות

החוג להפרעות בתקשורת

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר חנה פתאל

בית הספר לרפואת שיניים

המחלקה לשיקום הפה

נבחרה למורה מצטיינת

 

   ד"ר אורי פלטנר

בית הספר לרפואת שיניים

המחלקה לשיקום הפה

נבחר למורה מצטיין

 

אות  הוקרה

   לפרופ' יואל קשמן

בית הספר לכימיה , הפקולטה למדעים מדוייקים

על תרומתו הרבה לאורך שנים להוראת הכימיה

בבית הספר לרפואה ע"ש סאקלר