Computer Coordinators
מתאמי מערכות מחשוב

The Computer Coordinators are the liaisons between the Computing Division and the Units they represent.

Unit Name Phone E-mail שם יחידה
Finance Division Rina Petroshevski 6408165 rinap@post.tau.ac.il רינה פטרושבסקי אגף הכספים
Engineering and Maintenance Dori Kaufman 6409119 dorik@post.tau.ac.il דורי קאופמן אגף הנדסה
משק ותחזוקה
Computing Division Avi Raber 6409117 avir@tauex.tau.ac.il אבי רבר אגף מחשוב
Architecture Marina Khaletsky 6405525 marinak@tauex.tau.ac.il מרינה חלצקי אדריכלות
Arts Rose Feldman 6407021 rosef@post.tau.ac.il רוזי פלדמן אמנויות
Geography Moty Segev 6409895 segev@post.tau.ac.il מוטי שגב גיאוגרפיה
Geophysics Zipi Rosen 6408257 zipi@terra.tau.ac.il ציפי רוזן גיאופיזיקה
Sara Rechavi 6408257 sara@terra.tau.ac.il שרה רכבי
Dean of Students Office Or Ben Shabat 6407935 orbs@tauex.tau.ac.il אור בן שבת דקאנט
הסטודנטים
Registration Office Dani Arusy 6405975 dania@tauex.tau.ac.il דני ערוסי המרכז
למרשם
Technical High School Ilya Roysman 6408023 ilyar@post.tau.ac.il איליה רויזמן הנדסאים
Engineering Devora Neulander 6408958 devora@eng.tau.ac.il דבורה נוילנדר הנדסה
Reuven Wiess 6408773 reuven@eng.tau.ac.il ראובן וייס
Education Elinor Peer 6407894 elinorp@tauex.tau.ac.il אלינור פאר חינוך
Personnel and Administration Avner Ayalon 6408907 ailon@post.tau.ac.il אבנר איילון כ"א ומנהלת
האוניברסיטה
Chemistry Israel Schek 6408326 schek@chemsg1.tau.ac.il ישראל שק כימיה
Economics Nataly Zitser 6408491 natalyz@post.tau.ac.il נטלי זיצר כלכלה
Social Sciences Michal Rokach-Kleiner 6409349 michalk@post.tau.ac.il מיכל
רוקח-קליינר
מדעי החברה
Life Sciences Itay Menahem 6407841 itaym@post.tau.ac.il איתי מנחם מדעי החיים
Computer Sciences Eddie Aharonovitch 6406915 eddiea@cs.tau.ac.il אדי אהרונוביץ מדעי המחשב
Humanities Shaul Galek 6409927 shaulg@tauex.tau.ac.il שאול גלק מדעי הרוח
Exact Sciences Izik Levi 6408269 izikl@tauex.tau.ac.il איציק לוי מדעים מדויקים
Academic Secretariat Eitan Hoffman 6409669 hoffmane@post.tau.ac.il איתן הופמן מזכירות
אקדמית
Preparatory Unit Rachel Toker 6406684 tokerit@post.tau.ac.il רחל טוקר מכינה
Health Professions Shira Franco 6405427 francosh@post.tau.ac.il שירה פרנקו מקצועות הבריאות
Law Zeev Caine 6407248 zeevc@tauex.tau.ac.il זאב קיין משפטים
Mathematics Sima Kunyavski 6407440 seema@post.tau.ac.il סימה קוניאבסקי מתמטיקה
Management Yossi Steinblatt 6409002 nihul@post.tau.ac.il יוסי שטיינבלט ניהול
Foreign Students Tal Edelman 6408118 tale@post.tau.ac.il טל אדלמן סטודנטים מחו"ל
Library of Social Sciences and Management Pasana Aleksandrowicz 6407063 pasanaa@tauex.tau.ac.il פסנה האלכסנדרוביץ ספריית מדעי
החברה וניהול
Melania Varlan 6407063 mela@taulib.tau.ac.il מלניה ורלן
Library of Life Sciences and Medicine Alon Elias 6407977 alone@tauex.tau.ac.il אלון אליאס ספריית מדעי
החיים והרפואה
Library of Exact Sciences and Engineering Alon Elias 6406227 alone@tauex.tau.ac.il אלון אליאס ספריית מדעים
מדויקים
Library : Central Hila Buzaglo 6407045 hilab@tauex.tau.ac.il הילה בוזגלו ספרייה מרכזית
Library of Law Hava Montauiriano 6408356/7 havam@tauex.tau.ac.il חוה מונטאוריינו ספריית משפטים
Social Work Hadar Glickman 6407323 hadar@post.tau.ac.il הדר גליקמן עבודה
סוציאלית
Physics Lili Almog 6408692 lilia@tauex.tau.ac.il לילי אלמוג פיזיקה
Psychology Maor Daya 6407807 maor@freud.tau.ac.il מאור דאיה פסיכולוגיה
Public Affairs Carmela Yonai 6407459 carmela@post.tau.ac.il כרמלה יונאי קשרי חוץ
Medicine Aharon Somehi 6406416 aharons@tauex.tau.ac.il אהרון סומכי רפואה
Dental School Moshe Peretz 6406864 peretzm@post.tau.ac.il משה פרץ רפואת שיניים
Research Authority Rachel Harpaz 6406245 rachelh@post.tau.ac.il רחל הרפז רשות המחקר
Foreign Languages Arkady Sokolov 6408768 arksok@post.tau.ac.il ארקדי סוקולוב שפות זרות

Hebrew

Search:

  Tel Aviv University Tel Aviv University Tel Aviv University disclaimer